Firma DREVOS s.r.o. je rodinná, výrobno-obchodná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami.
Na slovenskom ale i zahraničnom trhu pôsobíme už od roku 1992. Špecializujeme sa na zákazkovú výrobu a naším nosným programom sú schodištia, dvere a interiéry na mieru.
Vďaka skúsenostiam a technologickému vybaveniu našej firmy vieme v rámci týchto produktov uspokojiť akúkoľvek požiadavku investora na materiálové, konštrukčne či estetické prevedenie konečného výrobku. Samozrejme za predpokladu, že je to aj technický možné. Poskytujeme tak komplexné služby od poradenstva cez návrh, skreslenie, zameranie až po výrobu a montáž. Veľký dôraz kladieme na prvotriednych dodávateľov nášho materiálu, s ktorými dlhodobo spolupracujeme na plnení vysokých nárokov našich klientov. Finálnu povrchovú úpravu si zabezpečujeme sami a to aj vďaka špičkovej, vlastnej lakovni. Produkty, ktoré pre Vás starostlivo vyrábame si strážime aj počas montáže, ktorú prevádzajú naši vyškolený montážnici. Sme hrdí aj na dlhoročnú spoluprácu s prestížnymi architektonickými ateliérmi hlavne na Slovensku a v Rakúsku. 
Sídlo firmy a výroby sa nachádza v Banskej Bystrici ale výrobky od nás nájdete po celej Európe nie len v súkromných ale aj verejných či obchodných priestoroch.